halı saha randevu logo

Neden Biz


Tüm Türkiye'yi Tek Platformda Birleştiriyoruz

Türkiye genelinde Online olarak Halı Saha Rezervasyonu yapılabilen tek platform biziz. Her geçen gün büyüyen ağımız sayesinde ülkenin tüm şehirlerine ve ilçelerine hizmetimizi ulaştırmaktayız. Eğer sizin de sahanız varsa ve bizim sistemimize katılmak istiyorsanız ücretsiz olarak buradan ÜYE olabilirsiniz.


Kolay Arayüz ile Kolay Yönetim

Sahalarınızı kolay ve kaliteli yönetebilmeniz için tüm çalışmaları ve güncellemeleri sürekli yapmaktayız. Karmaşık programlara gerek yok. Ne istediğinizi biliyoruz ve sadece sizin isteklerinize göre sistemi geliştiriyoruz.


Her Cihaza Uygun Tasarım

Her cihaza uygun tasarım sayesinde (Masaüstü bilgisayar, Laptop, Tablet PC, Cep Telefonları...) hem saha arayan oyunculara hem de sahalarını yönetmek isteyen saha sahiplerine her ortamdan bağlanabilme imkanı veriyoruz. İnternete bağlı cihazınız ne olursa olsun cihazınıza göre şekillenen web sitemiz sayesinde kullanıcı deneyimini en üst seviyede yaşayacaksınız.


Sahalarınıza Ait Tüm İstatistikler

Sahalarınız ile ilgili tüm verileri istatiksel ve grafiksel olarak elde edebilirsiniz. Hangi sahanız hangi saatler en çok tercih ediliyor ya da hangi sahanızdan ne kadar gelir elde ettiniz tek tıkla internetin olduğu her yerden görebilirsiniz. İsterseniz bulunduğunuz ilçeye ait yapılan rezervasyon sorgularını da size ait kontrol panelinden istatistikler sayfasıdan görebilirsiniz.


İnternetin Olduğu Her Yerden Sahalarınızı Yönetin

Siz de biliyorsunuz ki günümüz çağı iletişim çağı. Nerede olursak olalım bilgilere dünyanın her yerinden oturduğumuz yerden ulaşabiliyoruz. Bizler de bu doğrultuda yola çıkarak sporu sevenlere oturdukları yerden sahalarını rezerve etmelerine imkan veren, saha sahiplerine de sahalarını yönetebilecekleri sistemi geliştirdik.