halı saha randevu logo
Halı Saha Yönetim Uygulaması


Mobile uygulamamızı indirerek halı sahanızı her yerde kolayca yönetebilirsiniz. Rezervsyon aldığınız anda bildirim alırsınız. Birden fazla telefona uygulamayı kurup senkronize bir şekilde sahanızı yönetirsiniz.

Online Halı Saha Rezervasyon Sistemi Nasıl Çalışır?

1) Yeni Üyelik ve Üyelik Bilgilerinin Tamamlanması

2) Sahaların ve Saatlerin Eklenmesi

3) Abonelik İşlemleri, Rezervasyon Kaydı ve Online Halı Saha Rezervasyonu

4) Online Halı Saha Rezervasyonu Yapmak


Amacımız tüm Türkiye'deki halı sahaları tek bir çatı altında toplayarak halı sahada maç yapmak isteyen vatandaşlarımıza tek elden rezervasyon yapabilme imkanı sağlamak. Potansiyel müşterileriniz, sahalarınıza ait DOLU, BOŞ ve ABONE saatlerinizi görerek sahanızı aramaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde rezervasyon gerçekleştirir.

Halı sahalar Üye Ol sayfamıza girerek ÜCRETSİZ üye olabilirler. İlk 3 ay hiçbir ücret ödemeden sistemin tüm özelliklerinden ücretsiz yararlanabilirler. İlk 3 ay bitiminden sonra günlük sadece 2 TL ücret ve ez 3 aylık üyelik uzatma ile üyeliklerini devam ettirebilirler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Üyeliğini gerçekleştiren halı saha, öncelikle sahalarını, sahalarına ait saatleri ve saat ücretlerini girmelidir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra sahalarını yönetmeye başlayabilir.

Potansiyel müşteriniz sahanızın bulunduğu şehri seçtikten sonra o şehirdeki tüp halı sahalar firma puanına göre sıralanır. Rezervasyon Yap butonunu tıklayan müşteri sahanıza ait dolu/boş saatleri haftalık çizelge olarak görür. Rezervasyon yapmak istediği boş saati tıklayarak rezervasyon formunu açar. Adını soyadını, telefon numarasını girerek onay kodu gönder butonunu tıklar. Müşterinin cep telefonuna 6 rakamdan oluşan onay kodu gönderilir. Onay kodunu doğru şekilde giren müşteri rezervasyonunu tamamlamış olur. Müşteriye rezervasyonunu tamamladığına dair SMS gider. Aynı zamanda halı saha yöneticisine de rezervasyon yapıldığına dair (hangi saha, hangi tariht, hangi saat) bilgi SMS gönderilir. Ayrıca halı sahanın kontrol panelinde rezervasyon anlık olarak görünür.

Tabi sistem online rezervasyon kaydı almasının yanında siz halı saha yöneticileri de sattığınız maçları sistemden dolu göstererek mükerrer kayıt oluşmasını önlüyorsunuz. Yani sizi telefonla arayan müşterilerinize maç sattığınızda da sistem üzerinden müşterinin bilgilerini girerek sattığınız saati başkasının almasına kapatıyorsunuz.

Halı sahalar kendilerine ait kontrol panelinden sahalarına ait tüm detayları (Açık saha, kapalı saha, ayakkabı kiralama, servis, otopark, kredi kartı ile ödeme...) ayarlayabilirler. Google haritalarda işaretleme yaparak müşterilerinin sahayı daha kolay bulmasını sağlayabilirler. Servis hizmeti var ise konuma göre servis ücreti bilgisi girebilirler.

Sistemle İlgili Diğer Bilgiler

FİRMA PUANI : Aynı şehirdeki halı sahalar içinde sıralamanın yapılabilmesini sağlayan bir algoritmadır. Örneğin Eskişehir'i seçen müşterinin karşısına Eskişehir'deki tüm halı sahalar listelenecektir. İlk sıralardaki halı sahaların potansiyel müşteriyi kazanma şansı daha fazladır. Peki biz hangi halı sahayı üst sıralarda göstereceğiz? İşte burada Firma Puanı devreye girmektedir. Firma Puanı fazla olan halı saha en üstte olacaktır.

Halı sahalar Firma Puanını yüksek yapmak için ne yapmalıdır? Öncelikle aynı şehirde ilk üye olan halı sahaya 20 puan verilmektedir. İkinci üye olan halı sahaya 18 paun, ünücü üye olana 16 paun şeklinde en son 2 puana kadar puanlama yapılmaktadır. Daha sonra Her Online Rezervasyon Firma Puanınızı 5 Arttırmaktadır. Yani müşterilerinizin yaptığı rezervasyonlar puanınızı arttırmaktadır. Demek ki müşterilerinizi online rezervasyon yapmaya teşvik ederseniz firma puanınızı arttırabilirsiniz. Ancak Online Rezervasyon olarak gelen bir maçı iptal ettiğinizde Firma Puanınız 6 azalmaktadır. Yani firma puanınızı arttırmak için sahte online rezervasyon yaparsanız ve iptal ederseniz kaybınız daha fazla olacak. Kontrol panelinizde kendinizin manuel yaptığınız her girişte de 1 puan kazanacaksınız. Demek ki maç saattığında bunu sisteme düzgün giren firmalar puanını arttıracak ve üst sıralarda olacaklar. Aynı zamanda ana sayfadaki sorgu sonucunda firmanızın kutucuğunda bulunan facebook beğen paylaş butonlarının her tıklanmasında da firma puanınız artmaktadır. Yani facebook üzerinde ne kadar çok paylaşılırsa puanınız da o kadar çok artacaktır.

Hatırlatma SMS'i : Sistemimize kayıtlı halı sahalarımızın mağduriyetlerini asgari düzeye indirebilmek için Müşteriye Hatırlatıcı SMS Gönder servisim vardır. Online olarak rezervasyon yapmış ya da siz tarafından kaydı gerçekleştirilmiş müşterilere gün içinde hatırlatıcı SMS gönderebilirsiniz. Genelde halı sahalar her gün maçları başlamadan sistemimiz üzerinden müşterilerine Hatırlatıcı SMS gönderirler. SMS içeriği şöyledir : Halı Saha İsminiz halı sahada 25.10.2020 Pazar günü 21:00-22:00 saatleri arasında maçınıza bekliyoruz.